گفتگو در واتس اپ

گفتگو در واتس اپ

سمساری در اقدسیه

سمساری در اقدسیه

سمساری چیست؟

سمساری محلی است که در آن لوازم دست دوم خرید و فروش می شوند، بیش تر مردم حداقل یک بارتجربه مراجعه به این محل و خرید و فروش لوازم را از سمساری داشته اند؛ هنگامی که نیاز است کالایی با قیمت مناسب خریداری کنند و یا زمانی که نیاز باشد وسایل منزل و اداره را تعویض کنند اولین محلی که به ذهنشان می رسد سمساری است؛ سمساری ها لوازم دست دوم شما را خریداری کرده و بعد از مقداری تعمیرات آنها را به افراد دیگری می فروشند.

سمساری خوشقدم

امروزه مردم به دلیل مشکلات اقتصادی لوازم خود را دور نمی اندازند و آن ها را به صورت دست دوم به سمساری ها یا دیگران به صورت مستقیم می فروشند از این رو امروزه تعداد سمساری ها در سطح شهر زیاد شده مخصوصا در مناطق پایین شهر و بیشتر آن ها مغازه های کوچکی هستند که لوازم را به کم ترین قیمت و ارزش واقعی آن خریداری می کنند و با اندکی تغییرات ریز به گران ترین قیمت ممکن همان جنس را به دیگران می فروشند.

ما مفتخریم که در سمساری خوشقدم همه روزه پاسخگوی سوالات شما هستیم و حاضر به مشاوره رایگان به شما هستیم تا بهترین اتخاب را بکنید از این رو در تمام تهران دارای پاسخگوی شما هستیم تنها کافیست که با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در سمساری خوشقدم سوالات شما را پاسخ دهند یا به سفارشات شما رسیدگی کنند.

ما از آن دست سمساری هایی هستیم که علاوه بر دسترسی و قیمت مناسب خدمات آنلاین نیز ارائه می دهیم که این خود کلی از مشکلات را حل میکنید از حمل و نقل گرفته تا قیمت .

ما تمام تهران را پوشش می دهیم از سمساری در کامرانیه و تجریش گفته تا شهرک غرب تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش شما را پیگیری کنیم.

اقدسیه را بشناسید

اقدسیه یکی از محله های شمال شرق تهران و منطقه شمیران است، این محله در منطقه ۱ شهرداری تهران واقع است.

خیابان اقدسیه ( برادران شهید موحد دانش ) از میدان اقدسیه ( شهدای ارتش ) در شرق آغاز شده، در میانه راه خیابان آجودانیه را قطع می‌کند و در نهایت به سه راه اقدسیه در تقاطع خیابان پاسداران در غرب منتهی می شود.

اراضی اقدسیه در گذشته متعلق به صندوقدار ناصرالدین شاه بود که بعد از بخشش آن به همسر ناصرالدین شاه به نام امینه اقدس ملقب به اقدس الدوله، این منطقه اقدسیه نام گرفت. پس از مشروطیت، اقدسیه نیز همچون دیگر املاک خالصه جات سلطنتی به مالکیت دولت درآمد، در واپسین ماه های سلطنت قاجار، دولت برای تسویه بخشی از ۸۸۹۹۶ تومان بدهی که به محمدحسن میرزا ولیعهد داشت، در دوازدهم اردیبهشت ۱۳۰۴ لایحه ای به مجلس داد که اراضی و باغات اقدسیه همراه با باغ و عمارت سلطنت آباد به مالکیت او درآید، بهای اقدسیه و باغ و عمارت سلطنت آباد ۶۸ هزارتومان تعیین و قرار شد با این واگذاری، طلب محمدحسن میرزا از دولت به بیست هزار تومان کاهش یابد، اقدسیه در آن زمان قناتی با هفت سنگ و نیم آب داشت که کم آب به حساب می آمد و قرار شد حقابه دولت از این قنات محفوظ بماند، این لایحه در ۲۲ شهریور ۱۳۰۴ به تصویب مجلس شورای ملی رسید اما کمتر از دو ماه بعد، با رأی مجلس به انقراض سلطنت قاجار، محمدحسن میرزا در نهم آبان ۱۳۰۴ از ایران اخراج شد. در سال ۱۳۰۸ پس از درگذشت احمدشاه، محمدحسن میرزا اعلامیه ای صادر و خود را پادشاه قانونی اعلام کرد، به همین دلیل، از او در ایران سلب مالکیت و اراضی و باغات اقدسیه مصادره شد.

تا اوائل دوره محمدرضا شاه عمده زمین های اقدسیه یا به کشاورزی اختصاص داشت یا بایر بود. رونق زندگی در اقدسیه به آمدن اشراف به محله بازمی گردد، بعد از آن روند ساخت و ساز در محله سرعت بیشتری گرفت و باغ ها و زمین های بزرگ به قطعات کوچک تر تفکیک شد، به شکلی که تا پیروزی انقلاب اسلامی دیگر اثری از زمین های کشاورزی در اقدسیه باقی نماند.

سمساری خوشقدم در اقدیسه

می توان به راحتی بیان نمود که محله اقدسیه هرچیزی که بخواهد دارد از مغازه ها گرفته تا بوتیک ها و خطوط ارتباطی و ... اگر هم چیزی کم داشته باشد محله های اطراف به راحتی آن را تامین می کنند و هیچ جای خالی باقی نمی ماند تنها یک چیز آن هم اینکه آیا تمام این مراکز 24 ساعت شبانه روز فعالیت دارند یا خیر جواب کاملا مشخص است بیش تر ان ها فقط در روز خدمت رسانی میکنند ولی مراکزی که دارای سامانه اینترنتی یا تلفنی هستند اینگونه نیستند و در 24 ساعت شبانه روز فعالیت دارند سمساری خوشقدم یکی از آن مراکز است که در 24 ساعت  فعالیت داشته و دارای سامانه اینترنتی و تلفنی است تنها کافیست با ما تماس بگیرید ما خریدار لوازم برقی، خریدار لوازم آرایشگاهی و خریدار لوازم اداری شما هستیم ولی اینها فقط بخش کوچکی از آن چیزی است که ما خریداریم، ما در بخش لوازم برقی خریدار یخچال، خریدارOLED، خریدارسولاردام، خریدار ماشین ظرفشویی و ... هستیم.

تنها کافیست راهنمای زیر را دنبال کنید:

روش اول:

به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید بعد از زدن بر روی گزینه ثبت آنلاین درخواست و یا درخواست خرید کالا و تکمیل فرم آن ارسال کنید تا کارشناسان ما بعد از بررسی آن با شما ارتباط برقرار کنند و کالای شما را با بهترین قیمت در محل خریداری کنند.

روش دوم:

بر روی تماس با ما در سایت کلیک کنید و بعد از برقراری ارتباط با کارشناسان ما سفارش خود را ثبت کنید و منتظر بمانید تا کارشناسان ما به آدرسی که فرمودین جهت بررسی کالا فرستاده شوند.

همان طور که دیدید شما فقط کافیست در خانه بنشینید و با چهارتا کلیک ساده کالای خود را با بهترین قیمت بفروشی به همین دلیل است که سمساری خوشقدم سریع ترین زمان پاسخگویی را دارد از سمساری در اقدسیه گرفته تا سمساری در نیاوران همه را پوشش می دهد.

مزایای سمساری خوشقدم:

Powered by Froala Editor

نویسنده سایت
نویسنده سایت

برترین مطالب

گلچینی از برترین و جدیدترین مطالب سایت

از اخبار ما با خبر شوید

جدیدترین اخبار در زمینه لوازم خانگی