گفتگو در واتس اپ

گفتگو در واتس اپ

سمساری در تجریش

سمساری در تجریش

تجریش کجاست؟

تجریش یکی ازمحله های کلانشهر تهران است. میدان تجریش ( سر پل تجریش ) که نقطهٔ پایانی خیابان ولیعصراست، یکی از مکان های تجاری و شلوغ تهران بهشمار می رود، بازار قدیم تجریش هم مابین میدان تجریش ( سر پل تجریش ) تا میدان قدس ( تجریش قدیم ) قرار دارد و از بازارهای مهم تهران شمرده می شود.

سمساری خوشقدم در تجریش

در گذشته به میدان قدس کنونی، میدان تجریش گفته می شد و به میدان تجریش کنونی، سرپل تجریش گفته می شد که با نامگذاری های جدید خیابان ها در بعد انقلاب دچار تغییر شد .

خیابان ها و کوچه هایی که به میدان تجریش ( پل تجریش ) میپیوندند به ترتیب پادساعتگرد عبارتند از خیابان شهرداری، فناخسرو ( خیابان ثبت )، غلام جعفری ( جعفرآباد ) ، جلالوند ( ارم )، ملکی ( سعدآباد )، ولیعصر، دربندی ( مقصودبیک )، خیابان شهرداری بین میدان تجریش ( سرپل تجریش ) و میدان قدس ( میدان تجریش ) قرار دارد و گوگل کوچه ای است که به امامزاده صالح ختم می شود، خیابان های بوعلی، صاحبی، آشتیانی منفرد و حکمت از جمله خیابان هایی هستند که دارای استاندارد خیابان سازی نیستند و نیز این خیابانها جزء مناطق قدیمی و فرسوده تجریش قرار دارند .

تجریش در دامنه رشته کوه البرز است و میدان تجریش در ارتفاع۱۶۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد.

آب و هوای تجریش معتدل و متمایل به سرد است، بیشینه دمای آن در تابستانها ۳۶ درجه و کمینه آن در زمستان ها ۲۰- درجه است.

درتجریش قنات های متعددی وجود داشته است و برخی از آنها هنوز هم آب‌دهی دارند. از جمله قنات امامزاده صالح، قنات محمدیه، قنات مقصودبک در کنار رود دربند، قنات سرپل تجریش و قنات کهریزک که مظهر آن در تکیه پایین تجریش بوده ‌است .

جمعیت شهر تجریش در ۱۳۳۵ شمسی، ۲۶٬۵۲۵ تن و در سرشماری ۱۳۶۵ شمسی حدود ۴۰٬۰۰۰ تن بود. در سرشماری ۱۳۷۵ شمسی، به علت متصل بودن تجریش به شهر تهران و قرارگرفتن در محدوده تهران بزرگ، جمعیت آن همراه با جمعیت تهران ذکر شد، از خانواده های مهم تجریش میتوان به خانواده های کشت کار و اربابی مرادی مفیدی ارشدی مددی ذاکری فوقانی و سامعی که با هم پیوند خانوادگی هم دارند اشاره کرد .

سمساری خوشقدم را بشناسید

سمساری خوشقدم از بزرگترین سمساری های آنلاین تهران است که از مشاوره گرفته تا فروش لوازمتان همه را با هم پاسخگو بوده و جا برای هیچگونه پرسشی برای شما نمی گذارد تنها شما کافیست وارد سایت ما شوید و بعد از مشورت با کارشناسان ما سفارش خود را ثبت کنید تا به آن رسیدگی کنیم و در سریع ترین زمان ممکن آن را پاسخ دهیم.

ما در سمساری خوشقدم تنها به فکر جلب رضایت مشتری هستیم.

این روزها مردم به دلیل مشکلات اقتصادی لوازم خود را دور نمی اندازند و آن ها را به صورت دست دوم به سمساری ها یا دیگران به صورت مستقیم می فروشند از این رو امروزه تعداد سمساری ها در سطح شهر زیاد شده مخصوصا در مناطق پایین شهر و بیشتر آن ها مغازه های کوچکی هستند که لوازم را به کم ترین قیمت و ارزش واقعی آن خریداری می کنند و با اندکی تغییرات ریز به گران ترین قیمت ممکن همان جنس را به دیگران می فروشند.

به همین خاطر به هر جایی نمی شود برای خرید یا فروش لوازم دست دوم اعتماد کرد و دیگر مشکل این مغازه ها عدم دسترسی آسان به آنهاست چون خیلی از روزها بسته اند یا در جاهایی قرار دارند که امکان دسترسی به آنها با خودرو امکان پذیر نیست ازاین رو برای فروش یا خریداری لوازم بزرگ مانند یخچال و اجاق دچار مشکل خواهید شد.

سمساری خوشقدم از تنها سمساری های تهران است، که دارای دفتر در سرتاسر تهران است و همچین دارای خدمات آنلاین آن هم در این شرایط بد می باشد و تنها کافیست تلفن خود را بردارید و با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما سفارش شما را پیگیری کنند و بعد از بررسی آن و قیمت گذاری با پرداخت مبلغ کالا در محل آن را از شما خریداری کنند.

کم پیدا می شود که سمساری علاوه بر قیمت مناسب خدمات آنلاین هم ارائه دهد ولی ما هر سمساری نیستیم و می توانید با اطمینان خاطر به ما، سفارشتان را ثبت کنید تا کارشناسان ما بعد از بررسی لوازم مورد نظر آن را قیمت گذاری و مبلغ آن را پرداخت کنند.

شاید فکر کنید که زمان رسیدگی به سفارش شما به صورت آنلاین طول خواهد کشید و از آن صرف نظر کنید ولی زمان پاسخگویی ما به شما حداکثر 1 ساعت می باشد که به علاوه زمان کارشناسی و خرید ان از شما فقط 3 ساعت زمان شما را می گیرد که این خود یکی دیگر از نقاط قوت ماست که حتما رضایت شما را جلب می کند .

سمساری خوشقدم در تجریش

یکی از بخش های مهم فعالیت ما ارائه خدمات سمساری به صورت آنلاین در تهران است، همه روزه مشتریان زیادی در تهران برای ثبت سفارش با ما تماس می گیرند و بدلیل وجود شعب مختلف در سرتاسر تهران به سرعت تمام سفارشات رو پیگیری کرده و در اسرع وقت به آنها رسیدگی می کنیم سمساری خوشقدم یکی از سمساری های پیش قدم و اولین سمساری های موفق در حوزه اینترنت مارکتینگ است به طوری که هم به صورت اینترنتی و هم به صورت تلفنی خدمت رسانی می کند تا رضایت شما را به نحو احسن جمع کند .

گستردگی و بزرگی کلان شهر تهرن کار خدمات رسانی به بخش های مختلف این شهر را دشوار کرده است سمساری در تجریش نیز از این قاعده جدا نیست هر چیزی که مورد نیاز هست در محله های اطراف و در داخل خود محله تامین می شود ولی سمساری خوشقدم جلوتر از دیگران است و با ثبت سفارش اینترنتی و تلفنی کار را برای مشتریان خود راحت تر کرده و حتی دیگر نیازی نیست تا از خانه خود خارج شوید تا لوازم خود را بفروشید تنها کافیت با ما ارتباط برقرار کنید.

اشتراک با دوستان

تعداد بازدید: 130

برترین مطالب

گلچینی از برترین و جدیدترین مطالب سایت

از اخبار ما با خبر شوید

جدیدترین اخبار در زمینه لوازم خانگی

11 بعلاوه 25 مساوی؟