گفتگو در واتس اپ

گفتگو در واتس اپ

چگونه فر دیواری مناسب پیدا کنیم

چگونه فر دیواری مناسب پیدا کنیم

برای آشپزهای خانگی ، فر دیواری به معنای انعطاف پذیری و راحتی است که عملکرد آشپزخانه و لذت بردن از خانه را افزایش می دهد.

گازی یا برقی

به طور معمول، نوع برق مصرفی در خانه تعیین می کند که شما بین فر گازی یا برقی از کدام می توانید استفاده کنید، اگر می توانید از هر دو استفاده کنید، میزان بودجه و پخت و پز تصمیم نهایی شما را به دنبال خواهد داشت، در اینجا موارد دیگری برای بررسی وجود دارد:

بر اساس گزارش های اخیر، فر های دیواری برقی غذاها را به طور یکنواخت نسبت به گاز گرم می کنند و تمیز کردن آنها آسان تر است.

تنوع مدل برقی بسیار بیش تر از نوع گازی است، فر های ارزان قیمت و استاندارد که با گاز کار می کنند، معمولاً 100 دلار یا بیشتر از نمونه های برقی آن هستند.

فر

انواع فر های دیواری و هزینه های آن

در اینجا تجزیه و تحلیل مدل ها و ویژگی های استاندارد وجود دارد، همه آنها معمولاً در رنگ مشکی، سفید یا استیل ضد زنگ موجود هستند.

1. برق معمولی

فر گازهای دیواری ارزان قیمت با محدوده قیمت 700 تا 1000 دلار کمترین قیمت را دارند، یا صفحه لمسی الکترونیکی تنظیمات فر و دمای پخت را کنترل می کنند، قیمت مدل های ضد زنگ معمولاً 100 دلار بیشتر از مدل های سیاه یا سفید است.

فر های دیواری استاندارد دارای ویژگی های خود تمیز شونده هستند که 200 تا 300 دلار به برچسب قیمت آنها ( 1000 تا 1300 دلار ) اضافه می کنند، بیشتر آنها دارای پد لمسی الکترونیکی برای تنظیمات فر و دمای پخت هستند.

فر های دوتایی دارای ویژگی های خود تمیز شونده و پد های لمسی الکترونیکی برای تنظیمات فر و دمای پخت هستند، قیمت آنها 1500 تا 2100 دلار است.

فر های منفرد با مایکروویو دارای یک فر توکار و یک مایکروویو داخلی هستند، آنها با برچسب قیمت شیب دار (2100 تا 2500 دلار) ارائه می شوند، اکثر آنها دارای ویژگی های خود تمیز شونده هستند و مجهز به پد لمسی الکترونیکی برای تنظیمات فر و مایکروویو هستند.

2. همرفت الکتریکی

فر های دیواری همرفت استاندارد از فن ها برای توزیع گرما استفاده می کنند که این امر سرعت پخت و پخت را سرعت می بخشد، اکثر مدل ها دارای ویژگی های خود تمیز شونده هستند، به طور متوسط، قیمت آنها 300 دلار بیشتر از فرهای برقی استاندارد و بدون ویژگی همرفت است، همه دارای تنظیمات الکترونیکی یا دیجیتالی برای تنظیمات فر و دمای پخت هستند، هزینه: 1400 تا 2100 دلار.

فر های دو جداره همرفت دارای ویژگی های خود تمیز شونده هستند، گرانترین واحدها (2،150 تا 3،700 دلار) Wi-Fi را فعال می كنند ، بنابراین می توانید دما و زمان پخت و پز را از طریق تلفن هوشمند یا دستگاه تلفن همراه كنترل كنید، همه دارای تنظیمات الکترونیکی یا دیجیتالی برای تنظیمات فر و دمای پخت هستند.

فر های تک همرفت و ترکیبات مایکروویو با یک فر گازی و یک سولاردام ارائه می شوند، آنها معمولاً برچسب شیب تندی دارند: 2500 دلار یا بیشتر، اکثر فر های ترکیبی دارای ویژگی های خود تمیز شونده و کنترل های الکترونیکی یا دیجیتالی برای تنظیمات فر و مایکروویو هستند.

3. فر گازی

فرهای گازی دیواری ارزان قیمت ارزانترین قیمت را دارند و قیمت آنها از 800 تا 1100 دلار است، آنها برای تنظیمات فر و دمای پخت یا با صفحه یا کنترل الکترونیکی صفحه لمسی ارائه می شوند، واحد های ضدزنگ از 1000 دلار شروع می شوند.

فر دیواری گازی استاندارد دارای ویژگی های خود تمیز شونده و مرغ گوشتی پایین تر است که 400 تا 500 دلار به برچسب قیمت آنها اضافه می کند، اکثر آنها دارای کنترل الکترونیکی صفحه لمسی برای تنظیمات فر و دمای پخت هستند. هزینه: 1300 تا 1500 دلار.

فر گازهای دیواری گاز همرفت وجود دارد، اما مدل های مصرفی تقریباً به اندازه پرندگان dodo نادر هستند، زیرا آنها را در اکثر فروشگاه های بزرگ جعبه پیدا نخواهید کرد، طرفداران این فرها از تولید گاز گرمای مرطوب قدردانی می کنند ( محصول جانبی احتراق گاز بخار آب است )، خرده فروشان لوازم لوکس به طور معمول فر دیواری همرفت گاز مدل قدیمی را می فروشند. قیمت واحدها از 3500 دلار شروع می شود.

اندازه فر مهم است

واحدهای دیواری هنگام قرار دادن در آشپزخانه انعطاف پذیری زیادی دارند، آنها را می توان در هر ارتفاع مناسب نصب کرد، و به خم شدن و خم شدن که دارای یک محدوده آشپزخانه معمولی است پایان می دهد.

فر های دیواری در عرض های 24، 27 و 30 اینچی موجود هستند، به خاطر داشته باشید برخی از سبک ها ممکن است یک یا دو اینچ بزرگتر یا کوچکتر را منحرف کنند، قبل از خرید مشخصات فر گاز را بررسی کنید.

همچنین باید اطمینان حاصل کنید که فضای داخلی فر گاز شما به اندازه کافی برای نیازهای آشپزی شما بزرگ است:

  • 2 تا 3 فوت مکعب خانه های یک یا دو نفره را در خود جای می دهد.
  • 3 تا 4 فوت مکعب خانه هایی با سه یا چهار نفر را در خود جای می دهد.
  • 4 فوت مکعب و بالاتر و بیشتر خانواده های چهار نفره یا بیشتر را در خود جای خواهد داد.

ویژگی ها و عملکرد های فر

ما فکر می کنیم ویژگی هایی که بیشترین ارزش را دارند باعث راحتی و سهولت استفاده می شوند، در اینجا لیستی از انتخاب های خوشمزه وجود دارد:

قفل کنترل با از کار انداختن صفحه کنترل مانع از بازی دست های کوچک با فر می شود.

فر های دوتخته برای آشپزخانه های سخت کوش یک پیروزی است، آنها به شما امکان می دهند همزمان چندین مورد را در دمای مختلف پخته و کباب کنید.

کنترل های الکترونیکی در اکثر فر های دیواری ( به جز چند مدل ارزان قیمت و فر های دوتایی با قیمت پایین ) نمایش داده می شوند. برخلاف صفحات فر گازی قدیمی، کنترل الکترونیکی به شما امکان می دهد دمای دقیق پخت را تنظیم کنید.

یک چرخه خود تمیز کردن باعث می شود که تمیز کردن فر گاز کمتر کار سختی باشد.

درهای قابل جدا شدن فر گاز تمیز و پاک کردن سریع و آسان را امکان پذیر می کنند.

ویژگی هایی که نباید برای آنها بیشتر بپردازید

کشوهای گرم کننده غذاهای آماده را قبل از صرف غذا گرم نگه می دارند، اما آنها به صورت واحدهای جداگانه به فروش می رسند و دارای یک قیمت سرد هستند: 1000 دلار به بالا.

تأخیر شروع و سایر ویژگی های Wi-Fi به شما امکان می دهد فر های خود را هنگامی که در خانه نیستید کنترل کنید، با این حال، انجمن حفاظت از آتش سوزی ملی می گوید که در خانه نیستید هرگز نباید فر خود را برای بررسی آن استفاده کنید.

اشتراک با دوستان

تعداد بازدید: 723

برترین مطالب

گلچینی از برترین و جدیدترین مطالب سایت

از اخبار ما با خبر شوید

جدیدترین اخبار در زمینه لوازم خانگی

25 بعلاوه 7 مساوی؟