گفتگو در واتس اپ

گفتگو در واتس اپ

8 نکته خرید لوازم آشپزخانه

8 نکته خرید لوازم آشپزخانه

1. بودجه 

اولین و به نظر من مهمترین چیز در این لیست تهیه بودجه شماست، با این کارعلاوه بر اینکه هزینه زیادی برای خرید لوازم آشپزخانه جدید ندارید، جستجوی شما نیز محدود خواهد شد، یک وسیله خانگی می تواند به اندازه دو صد دلار مقرون به صرفه باشد یا تا 10 هزار دلار هم کار کند، البته، بیشتر ما برای یخچال 10،000 دلاری خرید نمی کنیم، اما هنوز هم نشستن و هدف گذاری برای این هزینه مهم است.

2. اندازه

خوب، اکنون که بودجه ای را تاسیس کردیم، وقت آن است که با جستجوی اندازه وسایل خود و تعیین اینکه بیشترین مقدار برای فضای شما چیست، جستجو را محدود کنیم، این یک راهنمای فوق العاده مفید برای یخچال و فریزر است که ما از آن استفاده کردیم.

اگر مثل من آشپزخانه خود را شسته اید و کابینت های جدیدی نصب می کنید، در این گروه تجربیات بسیار بیشتری دارید زیرا می توانید کابینت ها را به صورت سفارشی برای لوازم خود سفارش دهید، با این حال اگر لوازم خانگی خود را به روز می کنید و کابینت های موجود را حفظ می کنید، باید عرض / ارتفاع دهانه های موجود در کابینت را اندازه بگیرید و بعد خرید کنید.

اما فقط اندازه گیری عرض و ارتفاع مهم نیست، شما همچنین باید عمق را در نظر بگیرید، آیا می خواهید یخچال شما از کنار کابینت های شما خارج شود؟ آیا می خواهید اجاق گاز شما نیز همین کار را انجام دهد یخچال قدیمی من یک قدم از کابینت های ما بیرون زد و من از این متنفرم، بعلاوه، یخچال قدیمی در فضایی بود که وارد خانه مان می شدیم، که کمی مانع دید ما می شود و باعث می شود کل آشپزخانه کوچکتر و خردتر شود.

3. روکش

  • فولاد ضد زنگ
  • سفید
  • سیاه
  • رنگی
  • در زیر پانل های کابینت پنهان شده است

ما می دانستیم که می خواهیم ظاهر تمیز از فولاد ضد زنگ را برای آشپزخانه جدید خود داشته باشیم، اما نمی خواستیم با آزاد نگه داشتن رگه های فولاد ضد زنگ و اثر انگشت مقابله کنیم، کشمکش واقعی است، مگر نه ؟!

سپس در مورد فولاد ضد زنگ FINGERPRINT RESISTANT اطلاعات کسب کردیم، من در واقع این موضوع را در یک رویداد Maytag در World of Whirlpool در شیکاگو آموختم، جایی که من و کیسی این فرصت را داشتیم که آن را در نمایشگاه ببینیم و نحوه کار آن را آزمایش کنیم، بسیار آسان است... تمام آنچه شما نیاز دارید آب برای تمیز کردن آن است.

و حدس بزنید چه؟ کار می کند! می توانید به سمت بالا بروید و همه نوع فولاد ضد زنگ را که می خواهید لمس کنید و به سختی می توانید تشخیص دهید در صورت وجود اگر لکه ای وجود داشته باشد، تنها کاری که شما انجام می دهید آب پاشیدن، پاک کردن و ویلا است، کیسی بیش از دو سال است که یک لباس را در آشپزخانه خود بر روی لوازم مایتاگ خود داشته است و مجبور نیست روزهای خود را به طور مداوم به تمیز کردن یخچال اختصاص دهد تا اثر انگشت های ناخواسته را پاک کند.

4. سبک زندگی 

اکنون وقت آن است که در مورد سبک زندگی و نحوه استفاده فعلی از لوازم خود تأمل کنید، آیا نقاط ضعفی دارید که بخواهید با وسایل جدید آنها را برطرف کنید؟ شما باید به دقت نحوه استفاده از هر وسیله و آنچه را که در مورد آن دوست دارید و حتی مهمتر از آن، از آنچه متنفرید، تجزیه و تحلیل کنید.

به عنوان مثال، یخچال ساید بای ساید فعلی ما موجود است، اما چیدمان آن به ما اجازه نمی دهد تا از تمام پتانسیل آن استفاده کنیم، ما بندرت چیزها را یخ می زنیم، بنابراین داشتن 50٪ فضای یخچال به عنوان فریزر کمی هدر دادن فضا است.

ما شخصاً ترجیح می دهیم فضای یخچال و فریزر بیشتری داشته باشیم، به همین دلیل در نهایت این یخچال درب فرانسوی را انتخاب کردیم، این سبک همان چیزی است که ما در خانه قدیمی خود داشتیم و خیلی بیشتر آن را دوست داشتیم، این مدل نه تنها فضای یخچال بیشتری به ما می دهد، بلکه دارای ویژگی PowerCold® نیز می باشد که یخچال را سریع خنک می کند تا از خوب و تازه ماندن غذای ما اطمینان حاصل کند، که پس از بارگیری در تمام مواد غذایی بسیار مهم است.

خریدار لوازم اشپزخانه

5. جزئیات

حالا، بیایید درباره ی جزئیات طراحی صحبت کنیم صادقانه بگویم، اینها احتمالاً توسط بسیاری نادیده گرفته می شوند، اما می توانند تفاوت زیادی ایجاد کنند.

در حال حاضر، من یک اجاق با پشتوانه دارم اکثر آشپزخانه هایی که می بینم از همین سبک برخوردارند، بله می دانم ... این جایی است که ساعت، گزینه های گرمایش و تنظیمات کلی همه در یک صفحه پشتی قرار می گیرند، بسیار استاندارد است، درست است؟

من از این سبک متنفر نیستم، اما وقتی دیدم اجاق های بدون صفحه پشتی در دسترس است، با دیدن ظاهرشان وسوسه شدم، ما در نهایت با این محدوده گاز همراه شدیم زیرا پشتیبان ندارد، که به من امکان می دهد پشت صفحه را تا انتهای پیشخوان اجرا کنم.

همین مفهوم هنگام انتخاب ماشین ظرفشویی جدید مهم بود، من وقتی ماشین ظرفشویی قدیمی ام را انتخاب کردم خیلی سرحال نبودم، تمام کنترل ها/دکمه ها در قسمت بیرونی دستگاه قرار داشتند، بنابراین وقتی دیدم گزینه هایی در دسترس است که همه کنترل ها / دکمه ها را در لبه بالایی ماشین ظرفشویی قرار می دهد (در واقع کنترل های برتر نامیده می شوند) ، لازم بود تا آن را داشته باشم.

6. توصیه های دوستان و خانواده

هرکسی ممکن است مایل نباشد این تصمیم را پیش روی خانواده و دوستانش باز کند، اما شخصاً دوست دارم بشنوم آنچه مردم در مورد لوازم آشپزخانه خود دوست دارند (یا از آنها متنفرند)، من از بسیاری از خانواده، دوستانم نظرسنجی کردم و حتی از دوستان مادرم سوال کردم زیرا آنها تجربه ارزشمند زیادی در آشپزخانه هایشان دارند، من نه تنها توانستم از ترجیحات و تجربیات آنها بینش خوبی کسب کنم، بلکه در مورد لوازم آشپزخانه نیز چیزهای زیادی آموختم، این یک معامله برد برد بود.

7. ویژگی ها

وقتی وارد خانه شدیم با وسایل جدیدی همراه بود، بنابراین این اولین بار بود که خرید لوازم را انجام می دادم و وای آیا می توانیم در مورد چگونگی ویژگی های لوازم در آینده صحبت کنیم.

8. موارد تصادفی دیگری که باید در نظر بگیرید

این دسته آخر کمی همه گیر است، در اینجا برخی موارد تصادفی دیگر وجود دارد که باید قبل از انتخاب وسایل مناسب برای شما ، آشپزخانه و سبک زندگی خود در نظر بگیرید.

آیا می توانید لوازم خانگی فعلی خود را بفروشید تا بتوانید بودجه کلی خود را افزایش دهید.

آیا به هود جدیدی بزرگتر از اجاق گاز خود نیاز دارید؟ بودجه آن را فراموش نکنید.

آیا قصد مخفی کردن مایکروویو در کابینت را دارید؟ اگر اینگونه است ، حتماً بهترین را انتخاب كنید و برق را در آن فضای كابینت قرار دهید.

اشتراک با دوستان

تعداد بازدید: 364

برترین مطالب

گلچینی از برترین و جدیدترین مطالب سایت

از اخبار ما با خبر شوید

جدیدترین اخبار در زمینه لوازم خانگی

28 بعلاوه 29 مساوی؟