گفتگو در واتس اپ

گفتگو در واتس اپ

راهنمای کامل خریداری و نگهداری اجاق

راهنمای کامل خریداری و نگهداری اجاق

با در نظر گرفتن طول عمر متوسط یک اجاق گاز می تواند 15 سال یا بیشتر باشد، فناوری از آخرین باری که یک مدل جدید خریداری کرده اید مسیری طولانی را طی کرده است، ما در اینجا هستیم تا اطلاعاتی درباره انواع اجاق گازهای موجود در دسترس شما، از جمله جدیدترین انواع سوخت، سبک های مشعل، ویژگی های هوشمند و موارد دیگر، به شما ارائه دهیم، همین حالا شروع کنید و سپس مجموعه وسیعی از دامنه های ما را بخرید تا بهترین گزینه را برای خانه خود با کمترین قیمت تضمین شده پیدا کنید.

انواع سوخت اجاق

برقی: با یک نصب ساده و هزینه پایین، اجاق برقی یک انتخاب محبوب است، برقی همچنین اجاق گاز داخلی را به طور مساوی و کارآمدتر از هر نوع سوخت دیگر گرم می کند.

گازی: اجاق های گاز نسبت به نمونه های برقی خود کمی گران ترند و نیاز به اتصال به یک خط گاز دارند، اما محبوب ترین نوع سوخت با دلیلی خوب است!

پخت و پز با گاز به معنای کنترل برتر بر روی گرما در اجاق گاز است، با تجسم واضح سطح حرارت و تنظیم سریع با چرخش دکمه.

سوخت دوگانه: اگر اتصال گاز دارید و می خواهید از هر دو دنیای پخت و پز در یک اجاق بهترین استفاده را ببرید، یک مدل سوخت دوگانه را در نظر بگیرید، این لوازم خانگی کنترل استثنایی یک اجاق گاز را با گرمایش کارآمد و یکنواخت اجاق برقی ارائه می دهند.

القایی: اجاق القایی با یک صفحه آشپزی القایی و یک اجاق برقی داخلی ساخته می شود، در حالی که به ظروف آشپزی خاصی احتیاج دارند، آشپزخانه های القایی بسیار کم مصرف هستند و از ایمنی بیشتری نسبت به اجاق های برقی و گازی برخوردار هستند. القایی از جریان الکترومغناطیسی برای تبدیل قابلمه یا تابه به منبع گرما استفاده می کند و در لحظه خاموش شدن مشعل سرد می شود، در حالی که اجاق برقی داخلی آن با هر نوع ظروف آشپزی کار می کند ، صفحه آشپزی القایی به انواع خاصی نیاز دارد، با قرار دادن آهنربا در ته آن، آزمایش کنید که آیا گلدان یا تابه با القا سازگار است اگر آهنربا می چسبد، می توانید از آن در یک صفحه آشپزی القایی استفاده کنید!

پروپان مایع: اگر به دنبال ویژگی های اجاق گاز هستید اما اتصال گاز طبیعی در همسایگی شما در دسترس نیست، اجاق پروپان مایع می تواند این ویژگی ها را به روشی ایمن و سازگار با محیط زیست برای شما به ارمغان بیاورد.

مشعل اجاق

سیم پیچ الکتریکی: این مشعل در اجاق های الکتریکی موجود است، اقتصادی ترین نوع سطح را ارائه می دهد، اگر بودجه برای شما نگران کننده است، انتخاب یک اجاق رومیزی با مشعل برقی می تواند تفاوت زیادی در هزینه اولیه شما ایجاد کند.

مشعل های برقی Smooth-Top: مشعل های بالای سطح صاف در یک اجاق الکتریکی یک صفحه تخت و یکنواخت برای تماس با حرارت ثابت و تمیز کردن آسان دارند.

مشعل های گازی استاندارد: این تنظیم اجازه می دهد تا شعله گاز مستقیماً به سمت بالا برود تا تماس بیشتری با قابلمه ها و تابه ها داشته باشد، مشعلهای گازی استاندارد قادر به تولید گرمای بیشتر از مشعلهای مهر و موم شده هستند زیرا فضای زیادی در اطراف آن وجود دارد که اکسیژن را از آنها می گیرد.

مشعل های القایی: نوع دیگری از اجاق سطح صاف، القا یک پیروزی بزرگ برای کارایی و همچنین ایمنی است، از آنجا که القا ظروف آشپزی خود را به منبع گرما تبدیل می کند، این به معنای حداکثر تماس گرما با غذاها است، به علاوه عدم وجود شعله های آتش خطر سوختگی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

خریدار اجاق

اجاق های هوشمند

هر روز یک اجاق گاز جدید خریداری نمی کنید، پس چرا به دنبال مدلی با آخرین فن آوری نیستید؟ اجاق های هوشمند با ارائه ویژگی هایی مانند کنترل WiFi، کنترل صدا یا اتصال به دستیارهای مختلف مجازی و سیستم های خانه هوشمند، دنیای جدیدی از راحتی را برای پروژه های آشپزی شما به ارمغان می آورند، از تلفن هوشمند خود برای گرم كردن فر در حالی كه هنوز در محل كار خود هستید استفاده كنید، دوباره اطمینان حاصل كنید كه صبح آن را خاموش كرده اید و از زمان خاموش شدن تایمر از هرجای خانه مطلع شوید، خودتان ببینید چگونه لوازم آشپزخانه هوشمند امروزه آشپزی را راحت تر از همیشه می کنند!

تمیز کردن اجاق گاز

در هنگام خرید لوازم خانگی توجه داشته باشید که تعمیر و نگهداری مهم است، پس از شروع استفاده از اجاق گاز، چگونه می خواهید آن را تمیز کنید؟

Manual Clean: آیا می خواهید با طیف جدید خود به اصول عمل کنید؟ اگر یک روش عملی را برای تمیز کردن ترجیح می دهید، فقط جستجو خود را روی اجاق Manual Clean محدود کنید.

خود تمیز کن: یک اجاق گاز خود تمیز کننده از درجه حرارت بالا برای از بین بردن مواد زائد و آلودگی اجاق گاز استفاده می کند، اگر بدنبال بیشترین گزینه تمیز کردن دستی هستید، خواه به دلیل مشکلات حرکتی باشد و هم اینکه کارهای عملی کمتری می خواهید، اجاق های خود تمیز شو را خریداری کنید.

بخار تمیز کن: این گزینه میان گزینه ای است که بدون ایجاد فشار بر اجاق گاز، تمیز کردن در هنگام کار را آسان می کند، استفاده از قدرت بخار سازش خوبی بین تمیز کردن دستی و خود تمیز کردن است.

این سیستم از شرکت ال جی گزینه دیگری را برای تمیز کردن آسان بدون نگرانی در مورد اضافه بار گرفتن عنصر گرم کننده اجاق گاز در اختیار شما قرار می دهد، با آسان تمیز کردن، چند مرحله ساده و ایمن همان چیزی است که بین شما و یک اجاق گاز تمیز قرار دارد.

عرض اجاق

زیر 25 "عرض: به اجاق گاز اندازه آپارتمان نیاز دارید؟ اگر برای آشپزخانه کوچکتر خرید می کنید ، به دنبال مدلی با عرض زیر 25" باشید.

عرض 25 "- 30" عرض: عرض استاندارد فر 30 "است، بنابراین اگر می خواهید اجاق گاز جدیدی را در فضای موجود قرار دهید، اندازه جستجو برای شما است.

عرض بیش از 30 اینچ: اگر پخت و پز با حجم بالا در آشپزخانه شما ثابت است، ممکن است به یک سبک حرفه ای تر متمایل شوید، نگاهی به اجاق های با سخاوتمندترین اندازه ما بیندازید.

قابلیت دسترسی: اجاق های سازگار با ADA

ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که همه مشتریان ما دقیقاً آنچه را که نیاز دارند پیدا می کنند و به همین دلیل ما انتخاب گسترده ای از انواع اجاق گاز را داریم که مطابق با استانداردهای هستند، هر اجاق گاز در این گروه در یک ارتفاع سازگار قرار می گیرد، با قابلیت دسترسی به جلو کار می کند و برای تماس آسان و ایمن کنترل های آن در جلو قرار دارد.

اشتراک با دوستان

تعداد بازدید: 439

برترین مطالب

گلچینی از برترین و جدیدترین مطالب سایت

از اخبار ما با خبر شوید

جدیدترین اخبار در زمینه لوازم خانگی

11 بعلاوه 41 مساوی؟