گفتگو در واتس اپ

گفتگو در واتس اپ

سمساری در صادقیه

سمساری در صادقیه

درباره سمساری خوشقدم

این روزها مردم به دلیل مشکلات اقتصادی لوازم خود را دور نمی اندازند و آن ها را به صورت دست دوم به سمساری ها یا دیگران به صورت مستقیم می فروشند از این رو امروزه تعداد سمساری ها در سطح شهر زیاد شده مخصوصا در مناطق پایین شهر و بیشتر آن ها مغازه های کوچکی هستند که لوازم را به کم ترین قیمت و ارزش واقعی آن خریداری می کنند و با اندکی تغییرات ریز به گران ترین قیمت ممکن همان جنس را به دیگران می فروشند.

سمساری در صادقیه شاید به راحتی پیدا شود ولی هر سمساری سمساری نیست به همین خاطر به هر جایی نمی توان برای خرید یا فروش لوازم دست دوم اعتماد کرد و دیگر مشکل این مغازه ها عدم دسترسی آسان به آنهاست زیرا بسیاری از ساعات بسته اند یا در جاهایی قرار دارند که امکان دسترسی به آنها با خودرو امکان پذیر نیست ازاین رو برای فروش یا خریداری لوازم بزرگ مانند یخچال و اجاق دچار مشکل خواهید شد.

سمساری خوشقدم علاوه بر سمساری در شهرک غرب و سمساری در نیاوران و دیگر نقاط تهران در صادقیه نیز خدمت رسانی می کند.

شاید فکر کنید که زمان رسیدگی به سفارش شما به صورت آنلاین طول خواهد کشید و از آن صرف نظر کنید ولی زمان پاسخگویی ما به شما حداکثر 1 ساعت می باشد که به علاوه زمان کارشناسی و خرید ان از شما فقط 3 ساعت زمان شما را می گیرد که این خود یکی دیگر از نقاط قوت ماست که حتما رضایت شما را جلب می کند.

درباره صادقیه

صادقیه محلّه ای در غرب تهران است، پیش از انقلاب ایران ( ۱۳۵۷ ) نام این محله آریاشهر بوده است؛ اکنون دربردارنده محله های از جمله صادقیه، صادقیه شمالی < ارمکان بلوار فردوس است.

بخشی از صادقیه در منطقه ۲ شهرداری تهران و بخش های دیگر آن نیز در منطقه ۵ شهرداری تهران جای گرفته است، بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح مرز میان این دو منطقه می باشد که از فلکه دوم آریاشهر آغاز می شود به سمت شمال ادامه دارد فلکه دوم صادقیه در این محله قرار دارد که بزرگراه های محمدعلی جناح از جنوب و بزرگراه اشرفی اصفهانی از شمال، بزرگراه آیت الله کاشانی از غرب و خیابان ستارخان از شرق را به هم پیوند می دهد. در جنوب غربی این میدان ایستگاه متروی صادقیه جای گرفته است.

تاریخچه صادقیه

در روایت های گوناگون آمده است که این محله از دوران ناصرالدین شاه قاجار بر پا شده و رفته رفته گسترش یافته است، نخست این محله دربرگیرنده محلات کنونی ارمکان، برق آلستوم، مجتمع دادگستری و کاشانی بود که امروزه این محلات از هم جدا افتاده اند، با آغاز دگرگونی ها و مدرنیزاسیون دوره پهلوی، تهران بسیار شتابان دستخوش دگردیسی شد و در پی آن محلاتش هم دگرگون شدند، آریاشهر هم به دلیل خوش آب وهوا بودن و نزدیک بودن به نخستین بزرگراه های تهران از این دگرگونی شتابان تهران بیشترین بهره را برد، در نیمه های دوره پهلوی دوم ( سال های ۱۳۴۱ , ۱۳۳۲ ) در پیرامون جاده شهر به سوی کن و سولقان ساخت محله نوساز شهر زیبا، شهرآرا و آریاشهر ساخت و ساز بسیاری انجام گرفت، مجموعه آپارتمان های شهرآرا، خانه های ویلایی تهران ویلا و هسته های نخستین آریاشهر از دستاوردهای این دوره از گسترش شهر تهران هستند، در سال های پسین محله گسترش بیشتری یافت و خیابان هاو بزرگراه های بیشتری ساخته شد که از آن جمله بزرگراه محمدعلی جناح و بزرگراه طرشت ( شیخ فضل اله ) بودند.

صادقیه کجاست؟

صادقیه یا آریاشهر دارای دو میدان است که به نام های فلکه اول و دوم خوانده می شوند. در فاصله میان این دو فلکه شمار بسیاری مراکز تجاری و آموزشی وجود دارد که معروف ترین و بزرگترین آن ها مجتمع تجاری گلدیس است، در هر دو فلکه صادقیه تعداد زیادی شعب بانکی نیز وجود دارد، صادقیه از شمال به باغ فیض ( پونک )، از جنوب به میدان آزادی، از شرق به برق آلستوم و از غرب به پل علامه جعفری( میدان نور پیشین ) و شهر زیبا منتهی می شود، باغ های طرشت نیز از اراضی صادقیه به شمار می آیند، خیابان ستارخان یکی از خیابان های اصلی آریاشهر است.

بلوار فردوس نیز در این محله واقع شده است، از محل های معروف واقع در بلوار فردوس می توان به مجموعه ورزشی برادران خادم، بازار میوه و تره بار شهرداری و ایستگاه متروی صادقیه اشاره کرد.

سمساری خوشقدم در صادقیه

می توان گفت سمساری در صادقیه پیدا می شود ولی آیا 24 ساعت باز است خیر و فکر نکنم که برای فروش لوازم خود ارزش داشته باشد تا در ترافیک بمانید ان هم در این شرایط بد پس ما به شما سمساری خوشقدم را پیشنهاد می کنیم چرا که دارای پشتیباین تلفنی وانلاین بوده و صفر تا صد سفارشات خود را می توانید بدون حضور در سمساری انجام دهید.

ما با سابقه کاری درخشان در سمساری خریدار لوازم اداری خریدار لوازم آرایشگاهی و خریدار لوازم آشپزخانه و مهم تر از همه خریدار لوازم برقی شما هستیم و فکر نکنم سمساری در تهران موجود باشد که به اندازه ما خریدار لوازم برقی شما باشد ان هم با بالاترین قیمت پس نگران تلویزیون، سولاردام، اجاق، فر و دیگر لوازم از این قبیل نباشید چرا که ما تمام انها را با بالاترین قیمت از شما خریداریم.

راهنما:

برای ثبت سفارشات خود تنها کافیست در صفحه اول سایت روی گزینه ثبت آنلاین درخواست و درخواست خرید کالا کلیک کنید تا بعد از ثبت درخواستتون کارشناسان ما آن را بررسی و پیگیری کنند.

می تواند از ثبت سفارش به صورت تلفنی نیز استفاده کنید و با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

اشتراک با دوستان

تعداد بازدید: 1063

برترین مطالب

گلچینی از برترین و جدیدترین مطالب سایت

از اخبار ما با خبر شوید

جدیدترین اخبار در زمینه لوازم خانگی

13 بعلاوه 41 مساوی؟